تماس با ما

دهشیخ منطقه ی تجاری واقع در جنوب استان فارس از توابع شهرستان لامرد است. این منطقه با مجتمع های تجاری و فروشگاه های بزرگ تبدیل به مقصدی جهت خرید گردشگران و مسافران شده است.با توجه به تعدد فروشگاه ها و مجتمع های لوازم خانگی زمینه ای برای ارزانتر بودن کالاها در این منطقه تجاری نسبت به سایر مناطق کشورمان فراهم شده است.یک بازارچه مفتخر است فرصتی برای تهیه ی کالاهای اصل با قیمتی کاملا مناسب برای شما هموطنان عزیز فراهم کرده است.

 • آدرس فارس ، شهرستان لامرد ، منطقه تجاری دهشیخ
 • تلفن
  09925119117 ساعات کاری 9 صبح الی 12 شب
 • ایمیل پشتیبانی Dehshikhyhoda@gmail.com
 • شبکه های اجتماعی
تماس با ما

  سوالات پرتکرار

  نحوه سفارش کالا در یک بازارچه چگونه است؟

  سفارش کالا در زردکوه، به صورت اینترنتی و غیر حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد. برای اطلاع دقیقتر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " رویه سفارش کالا در زردکوه " مراجعه کنید.

  آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

  خیر، زردکوه با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید غیر حضوری ضوابط و مراحل سفارش، ارسال و بازگشت کالا را به گونه ای طراحی کرده تا مصرف کننده بتواند پروسه خرید مشابه با خرید حضوری و با مزایای بیشتر داشته باشد. از این رو در هیچ صورتی امکان خرید حضوری از دفتر مرکزی زردکوه و یا سایر دفاتر خدماتی مرتبط وجود ندارد.

  پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

  برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک زردکوه ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.